naše služby

Všetko pre váš dokonalý event

Hostessing

V dnešnej dobe sa už žiadne kultúrne, spoločenské, firemné a športové podujatie nezaobíde bez profesionálnych hostesiek, ktoré pomáhajú pri registrácií klientov, organizácií podujatia a v neposlednom rade spríjemňujú atmosféru svojou prítomnosťou. Naše hostesky majú profesionálne vystupovanie, príjemný vzhľad a ovládajú aspoň jeden svetový jazyk. 

Zabezpečujeme hostesky

- Galavečery, VIP párty pre obchodných klientov, Bankety a recepcie - Športové podujatia, Obsluha vo VIP sektoroch na športových podujatiach - Výstavy a veľtrhy - Tlačové konferencie, PR - Eventy pre zamestnancov, teambuilding, semináre - Kongresy a konferencie, firemné prezentácie - Firemné športové dni, súťaže

Event management

Od konceptuálnych nápadov po realizáciu na mieste sme vaším partnerom po celú cestu. Naša skúsená tímová agentúra pracuje s vašimi požiadavkami, aby vytvorila úspešné a dobre organizované podujatie. Bez ohľadu na rozsah vašej akcie zabezpečíme, že každý detail je pod kontrolou, aby ste mohli svoju akciu sledovať bez stresu.

Reklamná činnosť

Každá značka má príbeh a my vám pomôžeme túto príťažlivú príbehovú líniu preniesť do skutočnosti. Od digitálnych marketingových kampaní po offline reklamné aktivity sme tu, aby sme vám pomohli predať vašu správu svetu. S kreatívnymi riešeniami a efektívnymi stratégiami zabezpečíme, že vaša značka bude mať výraznú prítomnosť vo vašom odvetví.